Dlaczego EUKANUBA | Eukanuba

Dlaczego EUKANUBA?

CIESZ SIĘ DŁUGIM, ZDROWYM ŻYCIEM TWOJEGO PSA

Dbamy o zwierzęta domowe od 1969 roku – to pięćdziesiąt lat troski o psy oraz koty! Dlatego doskonale rozumiemy czego potrzebują, aby cieszyć się długim i zdrowym życiem u Twego boku.

Nasze smakowite receptury zapewniają Twojemu psu odpowiednie żywienie, tak aby zapewnić mu optymalną kondycję ciała na każdym etapie życia. 
 
Niezależnie od tego, czy chcesz zapewnić swojemu nowemu szczenięciu odpowiedni start w życie, czy chcesz jak najlepiej opiekować się swoimi psem seniorem, karma EUKANUBA zapewni Twojemu czworonożnemu przyjacielowi wszystkie, niezbędne składniki odżywcze.

Optimal body condition - co to oznacza dla twojego psa

W EUKANUBA z pasją dążymy do tego, aby Twój wierny towarzysz jak najdłużej zachował zdrowie i dobrą kondycję. Dlatego właśnie wszystkie nasze receptury są dostosowane do różnych etapów życia oraz wielkości psów. Pomagają Twojemu czworonożnemu towarzyszowi wykorzystać cały potencjał.

Ty i Twój pies, podążacie w tym samym kierunku. I tak jak w przyjaźni, im więcej wzajemnie sobie dajecie, tym więcej otrzymujecie. Dlatego właśnie Twoja rola, jako właściciela, jest tak ważna.

Utrzymywanie optymalnej kondycji ciała Twojego psa oznacza dbanie o wszystkie widoczne aspekty, takie jak zdrowa sierść i czyste zęby, a także o to, czego nie widać, czyli układ odpornościowy i zdrowe stawy psa.

receptura wspierająca długie i zdrowe życie

W karmie EUKANUBA stosujemy wyłącznie wysokiej jakości białka pochodzenia zwierzęcego. W naszych recepturach nie wykorzystujemy koncentratów białka pochodzenia roślinnego. Na bazie naszych wieloletnich doświadczeń w tematyce żywienia, stosujemy również prebiotyki i starannie dobraną mieszankę niezbędnych witamin i minerałów.

Starannie pozyskujemy wszystkie nasze składniki i przeprowadzamy ponad 120 testów jakości każdego opakowania, aby mieć pewność, że za każdym razem dostajesz nasz najlepszy produkt.

Nasze karmy są również przyjazne dla planety, co najmniej 25% energii wykorzystywanej w fabryce generuje nasza własna turbina wiatrowa.

Nasza wyjątkowa historia

Nasza nazwa EUKANUBA (“You-Kan-Noo-Bah”) jest słowem, które wywodzi się z kultury jazzu, rozkwitającej w latach 40. Oznacza coś wyjątkowego, najlepszego - bez względu na to, czy to najnowszy przebój, czy szybki samochód.

W 1969 założyciel EUKANUBA szukał zapadającej w pamięć nazwy dla swojej nowej karmy dla psów. Jakość produktu była niezrównana, brakowało tylko równie wyjątkowej nazwy.

Dzisiaj, EUKANUBA jest wciąż wyjątkowa. Wykorzystuje składniki najwyższej jakości, tak aby zapewnić odpowiednie żywienie dla Twojego psa, w zależności od jego wielkości i wieku. Sięgając po worek karmy EUKANUBA możesz być pewien, że Twój pies otrzymuje wszystko, co najlepsze.

 

związane z produkty

Zobacz wszystkie produkty