Historia Dylana | Eukanuba

Historia Dylana

W EUKANUBA z dumą dostarczamy wysokiej jakości żywienie, które wspiera rozwój na każdym etapie życia. Poznaj Dylana, żywotnego flat coated retrievera, który jest karmiony karmą EUKANUBA od szczenięcia.

Imię: Dylan

Wiek: 7

Mieszka w: West Sussex

Ulubiona zabawka: Piłeczka tenisowa

Dylan to siedmioletni Flat Coated Retriver mieszkający w West Sussex razem ze swoimi właścicielami, Mikiem i Sarah i ich drugim psem tej samej rasy, trzynastoletnim Apollo.

Dylan dołączył do nowej rodziny jeszcze jako szczeniak. Mike i Sarah wiedzieli, że chcą kolejnego psa ukochanej rasy. Mieli jednak specjalne życzenie, aby pies miał wyjątkowe rdzawe ubarwienie, odmienne od popularnego czarnego. Po sprawdzeniu wszystkich hodowców rasy Flat Coated Retriever w regionie, w końcu udało im się znaleźć jednego psa o rdzawym umaszczeniu – najmłodszego z 13. szczeniaków w miocie.

Jak większość psów, Dylan uwielbia biegać. Najchętniej biegałby godzinami za swoją ulubioną tenisową piłką – nawet wskakując za nią do morza!

PRZYGODA DYLANA Z MARKĄ EUKANUBA

Jako szczenię Dylan dostawał karmę EUKANUBA dla szczeniąt. Dostarczała mu niezbędnej dla wzrostu i rozwoju energii. Niezależnie od powtarzania wszystkiego po starszym psie Apollo, Dylan bardzo szybko uczył się jak się zachowywać, dzięki pomocy DHA. DHA jest zawarte we wszystkich karmach EUKANUBA dla szczeniąt i ułatwia szczeniakom proces uczenia się oraz zwiększa ich możliwości związane z tresurą.

LŚNIĄCA I ZDROWA SIERŚĆ

Flat coated retrievery mają długą i wspaniałą sierść, dlatego tak ważne jest utrzymanie jej w dobrym stanie.EUKANUBA zawiera odpowiednia proporcję kwasów tłuszczowych omega-6 do omega-3, które wpływają na zdrowy i błyszczący wygląd sierści, co z pewnością jest widoczne u Dylana.

 

“Dostaję wiele komplementów dotyczących sierści Dylana" mówi Mike “i wydaje mi się, że jest to związane z jakością pożywienia. Widoczne oznaki zdrowia psa naprawdę najlepiej świadczą o jakości podawanej karmy.”

ODPOWIEDNIE WSPARCIE DLA KOŚCI I STAWÓW

Właściciele Dylana oprócz wsparcia dla widocznie zdrowej i lśniącej sierści mogą być również pewni, że dostaje on wszystkie niezbędne dla organizmu składniki odżywcze. Mając około 18 miesięcy, Dylan przeszedł na karmę EUKANUBA dla psów dorosłych. Zapewnia mu odpowiednie poziomy białka i tłuszczu, które pomagają budować nieotłuszczone mięśnie, oraz wapnia i glukozaminy, aby utrzymać zdrowe kości i stawy.

Jest to szczególnie ważne dla psów większych raz, ponieważ mogą one doświadczać problemów ze stawami w miarę dorastania. 

UTRZYMANIE OPTYMALNEJ KONDYCJI CIAŁA

Obecnie Dylan ma 7 lat, Mike i Sarah karmią go karmą EUKANUBA dla psów dojrzałych. Smakowita receptura jest bogata w świeżego kurczaka, pozwala Dylanowi utrzymać nieotłuszczone mięśnie, a tym samym pomaga mu utrzymać najlepszą możliwą kondycję w trakcie długiego i zdrowego życia.

“Jedną z największych radości w posiadaniu psa jest ta, gdy masz naprawdę zły dzień, a on cieszy się widząc cię jak wchodzisz do domu. Dzięki wsparciu karmy EUKANUBA możemy cieszyć się perspektywą spędzenia jeszcze wielu szczęśliwych lat z Dylanem przy naszym boku.” Mike