Wsparcie podczas zawodów spanieli w Szkocji

Wsparcie podczas zawodów spanieli w Szkocji

Hodowca: David Hamilton

Miejsce: Dumfries i Galloway, Szkocja

David Hamilton jest entuzjastą spanieli od ponad 30 lat. Przez ostatnie 15 lat rywalizował na najwyższym poziomie zawodów terenowych razem ze swoimi spanielami. Wymagania psa o najwyższych lotów próbnych oznaczają, że skąpe jedzenie nie jest opcją. Muszą być utrzymywane w optymalnej kondycji ciała z dobrym napięciem mięśniowym, mocną i zdrową sierścią, a dieta musi również spełniać zwiększone zapotrzebowanie na energię.

Przejście na karmę EUKANUBA

Dawid długo starał się uzyskać najlepszą kondycję swoich psów, aby móc rywalizować na najwyższym poziomie. Mimo, że zawsze były sprawne i gotowe do biegu, problemem była wytrzymałość Przez lata próbował karm wielu różnych marek, od tańszych marek supermarketowych do wysokiej klasy marek premium.

 

Po wizycie hodowcy EUKANUBA, David zdecydował się przejść na karmę EUKANUBA Premium Performance. Był pod wrażeniem wyjątkowo wysokich standardów jakości, których przestrzegamy, zapewniając spójność każdej partii. Wysoka jakość ma również swoje odwzorowanie w wykorzystywanych składnikach. Białko w naszych karmach jest wysokiej jakości i pochodzi od zwierząt takich, jak kurczak, jagnięcina i ryba. David wkrótce po przejściu na karmę EUKANUBA zaobserwował zmianę u swojego psa.

"W ciągu zaledwie dwóch tygodni podawania karmy EUKANUBA zauważyłem ogromną różnicę w kondycji sierści i budowie mięśni. Wytrzymałość psów wzrosła i znacznie poprawiła się ich wydajność fizyczna. Były bardziej czujne, bystrzejsze i zaczęły zdobywać nagrody podczas zawodów terenowych ".

Obecnie David podaje karmę EUKANUBA wszystkim swoim psom. Dodatkowo wychowuje swoje szczenięta na suchej karmie EUKANUBA dla szczeniąt ras średnich i potwierdza, że są zdrowe, silne i pełne energii.

"Nie mogę polecić EUKANUBA wystarczająco silnie hodowcom i trenerom każdej rasy" powiedział David "Poprawia kondycję fizyczną psów, a ponadto odkryliśmy, że zapewnia dodatkową korzyść, że odpady (stolce) generowane są znacznie mniej".