Nagradzane Setery Irlandzkie | Eukanuba

Nagradzane setery irlandzkie

Hodowca: Braidmount

Lokalizacja: Edynburg

Mona Hunter i Will Brown mają ogromne doświadczenie i pasję dla hodowania i wystawiania Seterów Irlandzkich. Mona wystawia psy od 1992 roku, a Will jest zaangażowany w wystawy od lat 70. XX wieku.

Setery Irlandzkie to wspaniałe psy; miłe, smukłe i eleganckie. Wyróżniają się dzięki gęstej, kasztanowej, jedwabistej sierści. Ten znak rozpoznawczy musi być w idealnym stanie podczas wystawy.

PRZYGODA BRAIDMOUNT Z MARKĄ EUKANUBA

Hodowcy zmienili karmę na EUKANUBA wiele lat temu i są bardzo zadowolenie z rezultatów.

“Utrzymuje nasze psy w świetnej kondycji. Znakomita postawa i mięśnie, karma jest zbilansowana zapewniając właściwą masę ciała i pomaga utrzymać sierść w idealnej kondycji”.

Rezultaty mówią same za siebie. Odkąd hodowcy podają karmę EUKANUBA odnieśli wielki sukces z dwiema sukami, Braidmount Geisha Girl i Fairhaven Louise Mountbatten z Braidmount, zdobywając odpowiednio 31. i 22. Certyfikat Mistrzowski na prestiżowych wystawach. Duma właścicieli ze zdobytych osiągnięć jest uzasadniona.

"Jestem całkowicie przekonana, że EUKANUBA przyczyniła się do utrzymania naszych seterów w kondycji zapewniającej zwycięstwo" powiedziała Mona.

Hodowcom udało się z powodzeniem odchować dwa mioty od momentu przejścia na karmę EUKANUBA. Swoim szczeniakom podają suchą karmę EUKANUBA dla szczeniąt średnich ras i osiągają wspaniałe wyniki.

"Oba mioty były śliczne, żywotne i silne - EUKANUBA dla szczeniąt przygotowuje je do świetnego startu w życie i miejmy nadzieję, że pomoże w przygotowaniu przyszłych zwycięzców".

Wskazówki hodowców:

  • Podawaj dobrej jakości karmę i gdy znajdziesz odpowiednią, nie zmieniaj jej. Szczenięta i młodsze psy czasami mogą być porywcze w stosunku do jedzenia. Jednak niezwykle istotne jest, żeby mieć pewność, że podawana karma spełnia ich potrzeby żywieniowe.