Sekret długiego życia | Eukanuba

SEKRET DŁUGIEGO ŻYCIA

Poznaj Utah, wiek 17 lat

Karma EUKANUBA i odpowiednia opieka

EUKANUBA rozpoczęła dziesięcioletnią obserwację, z udziałem 39 wyjątkowych Labradorów, aby lepiej zrozumieć wpływ odżywiania na długowieczność.

Zdrowie oraz długowieczność wybranych psów były monitorowane, a wyniki okazały się bezprecedensowe. Prawie 90% Labradorów Retriever karmionych karmą EUKANUBA, wraz ze stosowaniem odpowiedniej opieki, żyło dłużej niż przeciętna długość życia dla tej rasy (12 lat).

Co jeszcze bardziej zadziwiające, prawie jedna trzecia (28%) obserwowanych psów osiągnęła wyjątkową długowieczność, żyjąc ponad 15,6 lat. Jeden z psów, Utah, żył do imponującego, dojrzałego wieku 17 lat i 11 miesięcy. Jest to równowartość około 109 lat ludzkich.

Naszą pasją w EUKANUBA jest pomaganie Twojemu psu żyć dłużej i zdrowiej u Twego boku. Właśnie dlatego wszystkie nasze karmy są dostosowane do odpowiedniego etapu życia i zapewniają psu właściwe żywienie przez całe życie.

**Wyjątkowa długowieczność u Labradorów (15.6 lat) to 30% dłuższe życie niż średnia długość życia dla tej rasy - 12 lat.

 

 

Poznaj psy

 

 Pies na polu  Pies biegnący po polu
 Bunny, 16 lat  Clown, 16 lat
 Pies w wysokiej trawie  Utah
 Iowa, 17 lat  Utah, 17 lat

Zespół Badawczy projektu Sekret długiego życia

Zdecydowaliśmy się powołać Zespół Badawczy dedykowany projektowi Sekret Długiego Życia złożony z wybitnych przedstawicieli, lekarzy weterynarii, hodowców i ekspertów do spraw żywienia zwierząt. Zgodzili się, że zaprezentowane, niezwykłe wyniki odmieniły definicję i wyobrażenie udanego starzenia się u psów.

"Jedynie EUKANUBA wykazała, że opracowane i stosowane przez nią innowacje żywieniowe mogą pomóc większej licznie psów wykorzystać w pełni ich potencjał genetyczny i osiągnąć wyjątkową długowieczność. Pożywienie najwyższej klasy, jakim jest Eukanuba, w połączeniu z najlepszą pieką weterynaryjną i właściwą opieką na co dzień daje psom możliwość cieszenia się zdrowym, długim i bardziej aktywnym życiem" Zespół Badawczy projektu Sekret Długiego Życia

PRODUKTY EUKANUBA

Przeprowadzona przez nas dziesięcioletnia obserwacja długowieczności była nieocenionym wkładem w rozwój naszej wiedzy na temat żywienia i pomogła nam opracować nowe receptury karm. Ułatwiła nam także wyróżnienie w jaki sposób poszczególne składniki odżywcze zawarte w karmie wpływają na zdrowie i dobre samopoczucie, budowane w trakcie poszczególnych etapów życia, aż do osiągnięcia długowieczności.

Nasze smakowite receptury zawierają wszystkie niezbędne witaminy i minerały, których potrzebuje Twój pies do osiągnięcia ogólnego zdrowia. Prawidłowe żywienie wpływa między innymi na silne kości i elastyczne stawy, lśniąca i zdrową sierść oraz zdrowe zęby i dziąsła.